Catering Sushi dla firm Bydgoszcz i okolice

Świeża ryba, intrygujące glony nori, intensywne wasabi, chrupiące warzywa i delikatny ryż. To tylko niektóre ze składników najsłynniejszego i tradycyjnego japońskiego dania, czyli sushi! Zrolowane i pyszne kąski maja wielu fanów nie tylko w krajach azjatyckich – również u nas nie brakuje miłośników kuchni kraju Kwitnącej Wiśni. Zamówcie u nas catering i przekonajcie się, na czym polega fenomen futomaki, uramaki czy nigiri! Nasze zestawy to doskonały pomysł urządzenie uczty dla pracowników lub partnerów biznesowych. 

Catering sushi dla firm 

Tradycja zawijania kawałka ryby położonego na ryżu, jest stara i sięga wielu lat wstecz. Mimo zmieniających się trendów i upodobań kulinarnych, japońskie sushi cieszy się niesłabnącą popularnością. Przyrządzane przez nas rolki z owocami morza, tofu czy krewetkami zachwycą Was zaskakującą fakturą i głębią smaku. Nasze menu będzie idealne na firmową imprezę – lekkie i niezobowiązujące azjatyckie dania będą ozdobą eleganckich, ale i mniej formalnych spotkań.

Zapraszamy do skorzystania z naszego cateringu! Nasze menu jest bogate – coś dla siebie znajdą u nas miłośnicy owoców morza, ryb, ale i wegetarianie, dla których z przyjemnością przygotujemy warzywne propozycje. Obiecujemy, że będzie pysznie i zdrowo! Z chęcią przybliżymy Wam japońską kuchnię, która – naszym zdaniem – nie ma sobie równych.