Oferta lunchowa

Nie da się ukryć, że sushi zyskało ogromną popularność jako imprezowa przekąska, ale nie tylko. Coraz więcej osób przekonuje się do tajemniczej kuchni japońskiej, odkrywając za każdym razem jej bogaty świat przysmaków. Potrawy te nie tylko sprawdzają się w domach, ale też jako lunch dla firm. Nasza restauracja w Bydgoszczy realizuje zamówienia z dostawą, dzięki czemu nasze smakołyki docierają pod każdy wskazany adres.

Oferowane przez nas zestawy sushi na lunch dla firm są tak skomponowane, by każdym mógł znaleźć coś dla siebie. Konfiguracje obejmują małe, średnie lub duże zestawy z surową rybą i nie tylko. Pora obiadowa w pracy to idealny moment, kiedy można spożyć razem posiłek, omawiając przy tym ważne kierunki rozwoju przedsiębiorstwa.

Dla wszystkich wielbicieli i smakoszy kuchni japońskiej mamy zatem świetnią wiadomość. Naszymi zestawami sushi o niepowtarzanym smaku można się cieszyć także podczas przerwy obiadowej w pracy. Wystarczy z naszej przygotowanej oferty zamówić gotowe zestawy, im więcej, tym bardziej korzystna cena i cieszyć się swoim ulubionym, azjatyckim przysmakiem. Dbamy o różnorodność w naszej restauracji w Bydgoszczy, dlatego co tydzień pojawia się zupełnie nowe menu.