Sushi i potrawy kuchni japońskiej z dowozem

Kuchnia japońska z pewnością wyróżnia się na tle innych kuchni świata. Wszystko dzięki ciekawym doznaniom smakowym, a także oryginalnemu podaniu przekąsek. Te i inne cechy sprawiły, że flagowe danie kuchni japońskiej, jakim jest sushi, szybko zyskało spore grono zwolenników. W naszej restauracji w Bydgoszczy dania z menu można zjeść na miejscu, ale też zamówić sushi na dowóz. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają zbyt wiele czasu na dojazdy lub spędzanie czasu poza domem. Ponadto dania kuchni japońskiej to także świetna propozycja na domową lub firmową imprezę.

Wśród naszego menu znaleźć można aromatyczne zupy, między innymi tajską czy ramen, kawałki warzyw w tempurze, czyli delikatnym cieście smażonym na głębokim oleju, a także gotowe zestawy sushi. Wśród najpopularniejszych rolek znajdują się nigiri, a także california, hosomaki czy futomaki. By jeszcze bardziej zobrazować Państwu nasze zestawy, zamieściliśmy przykładowe zdjęcia.

Na naszej stronie internetowej znajdą państwo dokładną rozpiskę poszczególnych stref, które obejmują dostawę sushi z naszej restauracji, która zlokalizowana jest w Bydgoszczy. Dowozimy między innymi do Nakła, Łochowa, Lisiego Ogona czy Fordonu.

Dowóz na terenie Bydgoszczy i okolic.

Dowóz - podział na strefy 

I strefa od 0-5 km 15 zł 

II strefa od 6-10 km 20 zł 

III strefa od 11-15 km 25 zł 

IV strefa od 16-20 km 30 zł 

V strefa od 21-25 km 35 zł

Powyżej 25 km doliczamy 2 zł do każdego kolejnego km.