Catering Sushi dla firm Bydgoszcz i okolice

Planujecie urządzenie imprezy firmowej, spotkanie z przyjaciółki lub promocję produktu czy usług? Pomożemy Wam zadbać o to, żeby goście na długo zapamiętali organizowane przez Was wydarzenie. Zajmiemy się stroną kulinarną przedsięwzięcia, dostarczając dla Was pyszne specjały kuchni azjatyckiej. Futomaki, nigiri, uramaki, a może warzywa w tempurze? Ustalimy manu, które Was zaskoczy i zachwyci. 

Catering sushi na eventy 

Kuchnia japońska ma fanów na całym świecie. Miłośnicy odkrywania nowych smaków znajdują w niej kwintesencję intrygującej faktury i nieoczywistych połączeń, które intrygują i nie dają o sobie zapomnieć. Nasza oferta eventowa to świetny sposób na zaimponowanie gościom – pyszne i kolorowe przekąski będą ozdobą każdego wydarzenia – zarówno formalnego, jak i przeznaczonego dla bliskich. 

Przeglądając nasze menu zobaczycie wiele wspaniałych propozycji z rybą, owocami morza czy warzywami w roli głównej. Skomponujcie własne eventowe sety, wybierając dania najwspanialszej kuchni na świecie! Jeśli potrzebujecie pomocy przy wyborze jadłospisu, chętnie przedstawimy Wam gotowe pomysły na imprezowe zestawy. Skontaktujcie się z nami telefonicznie bądź mailowo – wspólnie ustalimy szczegóły i zadbamy o pyszne meny dla Was i Waszych gości.