Catering Sushi dla firm Bydgoszcz i okolice

Planowanie imprezy pochłania często wiele wysiłku. Na liście rzeczy do spamiętania i zrobienia są między innymi dekoracje, stworzenie playlisty z piosenkami czy przygotowanie spójnego menu dla gości. Jeśli brakuje Wam czasu na gotowanie i wymyślanie potraw, chętnie Was w tym wyręczymy! Przyrządzimy dla Was pyszne azjatyckie sety, które zaskoczą Was smakiem. Zadbamy też o estetyczny wygląd i podanie przekąsek.

Catering sushi na imprezy 

Jeśli mieliście już okazję próbować najsłynniejszej japońskiej potrawy, zapewne wiecie, że jest to idealna propozycja imprezowa. Sushi, wypełnione rybą, owocami morza, warzywami lub tofu, z dodatkiem lekko kleistego ryżu, intensywnego wasabi czy glonów nori, to nasz patent na udane spotkanie w gronie znajomych. Skomponujcie swój set z najlepszymi azjatyckimi przekąskami, a my zadbamy o resztę. Świeże składniki, idealnie zbalansowany smak, starannie zawinięte rolki wyznaczają standardy naszej kuchni. 

Imprezowe menu powinno być lekkie, smaczne i intrygujące. Nasz catering taki właśnie jest! Stworzyliśmy go z myślą o osobach zabieganych, które cenią swój czas oraz dla tych, którzy przed zabawą wolą nie stresować się podczas przygotowywania dań dla gości. Wypróbujcie japońskich kompozycji i przekonajcie się, na czym polega fenomen azjatyckiej kuchni. Chcecie dowiedzieć się więcej na temat cateringu na imprezy? Skontaktujcie się z nami – razem omówimy szczegóły.